Banka Taşımacılık

Ertaş Nakliyat & Er-taş Nakliyat olarak bankalar içi gerçekleştirdiğimiz taşıma işlemlerinde cihazlarınız, masalarınız ve sandalyeleriniz, dolaplarınız ve tüm taşınması gereken diğer banka eşyalarınız taşımacılığı gerçekleştirecek personellerimiz tarafından önce de-monte ediliyor, paketleniyor ve araca uygun bir şekilde yerleştiriliyor. Böylelikle de-monte edilen eşyalarınızın çizilme, kırılma gibi zarar görme durumlarını ortadan kaldırmış oluyoruz.

Banka taşımacılığında İzmir’de en çok tercih edilen ve en iyi nakliyat firması olmak bizleri sevindiriyor. Çünkü bizler banka taşımacılığında eşyalarınızın hasarsız bir şekilde yeni adrese götürülmesini hedefliyor ve sizlerin memnuniyetini kazanmak için çalışıyoruz. Memnuniyetsizliğin önüne geçmek için Ertaş Nakliyat & Er-taş Nakliyat olarak özenle çalışıyoruz. Eşyalarınızın güvenliğini özel ambalajlarımızla ve sigortalı taşımacılık yöntemimiz ile taşıyor ve gereken özeni eşyalarınıza sunuyoruz. Eşyalarınız taşıma yerine gelip, indirildikten sonra tekrar de-monte olarak birleştiriliyor ve taşımaya nasıl başlandıysa aynı şekilde taşıma işlemi sonuçlandırılıyor.

İzmir en iyi evden eve nakliyat firması ER-TAŞ NAKLİYAT / ERTAŞ NAKLİYAT olarak sizlere Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti sunmaktayız. Bizleri aramanız detaylı bilgi (0553 576 17 80 – 0536 505 37 03) almanız yeterli olacaktır…

Bir şeyler yazın!