8 Yorum

    • Merhaba Ahmet Bey, Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti sayesinde eşyalarınızın güvenliği ve rahat bir taşıma gerçekleştirilebilmesi için uygun araç ve nakliye için uygun ekipmanların ayarlanması yapılır. Taşıma öncesi eşyalarınızın analizi yapılarak, eşyaların çokluğuna göre size uygun araç temini yapılır. Böylelikle taşıma sırasında araçta yer sıkıntısı yaşamadan eşyalarınız direk ve güvenli olarak taşıma sağlanır. Özel ekspertiz ekibi tarafından gerçekleştirilir.

  1. Çok memnun kaldık, tum urunlerımız paketlendı. Tum cevremıze tavsıye edecegız. Gere Personellerıyle gereksede kendılerının ılgı ve alakaları cok ıyıydı. Memnun kaldık.

  2. Eşyalarımıza hiçbir zarar gelmeden yerlerine yerleştirildi. Elektrik sorunu olmasına rağmen çalışanlar pratik bir şekilde çözüm bulup nakliye asansörünü çalıştırabildiler. Sökülüp takılacak eşyaların işlemleri eksiksiz yapıldı. Ücret ve karşılığında yapılacak işlemler konusunda başlangıçta nasıl anlaşıldıysa her şey o şekilde gerçekleşti. Dürüst, güvenilir çalışanlarıyla Ertaş nakliye şirketi, herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir şirket oldu. Her şey için teşekkürler..

  3. Ertaş taşımacılık ile gayet memnun kaldım. Barış bey sayesinde hiç bizi üzmeden bizi hasarsız olarak taşındık. Hiçbir hasar oluşmadan saati saatine yerimize ulaştık. Herkese tavsiye ederiz.

Bir şeyler yazın!