Fabrika Taşımacılığı

Kurumsal taşımacılık hizmetlerinde İzmir de ilk akıllara gelen ve en iyi kurumsal taşımacılık hizmeti sağlayan Er-taş Nakliyat & Ertaş Nakliyat sizlere kesintisiz hizmeti kaliteli ve güvenli olarak sunmaktadır. Fabrika taşımacılık işlerinde ilk akıllara gelen firmamız kurulduğu günden bugüne bir çok fabrika, iş yerini taşımış ve müşteri memnuniyetini göstermiş olduğu eşya taşıma titizliğiyle kazanmıştır.

Alanınzda uzman nakliye ekibimizle fabrikanızdaki eşyaların bir yerden diğer yere götürülmesi bizim için sorun değil, çünkü biz bu işi senelerdir yapıyoruz. İş kaybınızın önüne geçin, zaman kaybetmeden taşıma işlemini sizin için anında gerçekleştirelim. Fabrikanızda bulunan ürünlerin, eşyaların, makinaların taşınmasında ambalajlar ve taşırız. De-monte edilebilecek yani mobilya gibi ürünlerin de-montesini gerçekleştirir, hem zamandan kazanmış olur hemde taşımada rahatlık sağlarız.

Ofis içindeki eşyalar amblajlanarak, taşınır. Ağır yükler makinalar gibi eşyalar ise forklift araçlar ile taşıma yapacağımız araçlarımıza yüklenir. Kurumsal nakliyat işlerimizde fabrika, ofis, iş yeri taşımacılık eğitimi almış ve konuda bilgili teknolojiden anlayan ve gelişmeye açık dinamik özel personeller kullanılmaktadır. Tüm teknolojik ürünlerinizin hasar görmemesi için özenle ambalajlanır ve araç içerisinde özel bölmelerde taşınır. Ofis bölümünün mobilyaları özel pet graft kağıtlarla ambalajlanır. Taşınacak bölgede yaptığımız tüm değişiklikleri taşıdığımız yerde de aynı şekilde yerine getirir ve de-monte ürünlerin kurulumunu, stantların kurulumunu gerçekleştiririz.

Fabrika taşımacılığını iyi bilmekteyiz. İzmir de fabrika taşımacılığı denildiğinde akla ilk gelen en iyi fabrika taşımacılık hizmetini sağlayan Er-taş Nakliyat & Ertaş Nakliyat olarak bu durumdan gurur ve onur duymaktayız. Fabrika taşımacılığı ağır ve zorlu bir taşımacılık işlemidir. Diğer taşımalardan kendisini ayırmakta ve bunun için teknolojiye daha ihtiyaç duyulmaktadır. Kurulduğumuz günden bugüne fabrika taşımacılığına önem veriyor ve yatırımlarımızı bu yönde değerlendiriyoruz. İnsan gücünün yetersiz kaldığı bir taşımacılık alanı birazda fabrika taşımacılık işlemlerini bizler gibi kurumsal firmalara bırakmanız daha doğru olacaktır. Sonuçta makinalarınızın değerinin buna değeceğini düşünüyoruz.

Bizlerle çalışmak veya konu hakkında bilgiler almak için bizleri lütfen arayınız. Dilerseniz müşterimiz olun, dilerseniz başka bir nakliye firmasının müşterisi olun. Sizlere destek olmak ve yanlış bilgiler ile kandırılmanızı istemeyiz.