Sigortalı Taşımacılık

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Nedir?

Taşıma, Evden Eve Nakliyat ve Nakliyat gibi taşıma işlerinde eşyalarınızın olası zarar görmesi durumlarında taşımacılık görevini üstlenen kişi / kurum ve ya kuruluşun sizlere zarar görmesi halinde zarar gören eşyanın değerinin parasal olarak ödenmesi şeklinde yapılan bir sözleşmedir.

İzmir’in en iyi evden eve nakliyat firması Ertaş Nakliyat & Er-taş Nakliyat olarak sizlere bu hizmeti sunmaktayız. Çoğu müşterimiz referans aracılığı ile geldiği için bu sözleşmeye bile gerek duymayacak kadar bizlere güvenmektedir. İzmir‘in hemem hemen her ilçesine Evden Eve Nakliyat işlemlerini Sigortalı Evden Eve Nakliyat hizmeti şeklinde gerçekleştirmekteyiz.

Sadece İzmir ili ve ilçesi olarak değil Türkiye’nin hemen hemen her il ve ilçesine Sigortalı Evden Eve Nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Heves ederek aldığınız ve emek harcamış olduğunuz ürünleriniz bizler içinde değerli ve önemli… Kendi eşyalarımızdan daha çok sahip çıkıyor oluşabilecek çizik, kırık ve darbelere karşı teknolojik önlemler ve tedbirler alıyoruz. Taşıma işlemi gerçekleşmeden Ücretsiz Ekspertizimiz ürünlerinizin analizini yaparken aynı zamanda eşya bedellerinin de sigorta karşılığı belirlenir. Sigortalı Evden Eve Nakliyat hizmeti gereği oluşabilecek herhangi bir durumda zararı Ertaş Nakliyat & Er-Taş Nakliyat tarafından karşılanır.

Eşyalarınızı gözünüz arkada kalmadan Ertaş nakliyat & Er-taş Nakliyat ‘a teslim edebilir, sizler rahatınıza bakarken bizler sizin ürünlerinizi güvenli bir şekilde taşıyalım. Maddi zarardan çok sizlerin memnuniyeti ve bizleri tavsiye etmeniz daha önemlidir.

İzmir en iyi evden eve nakliyat firması ER-TAŞ NAKLİYAT / ERTAŞ NAKLİYAT olarak sizlere Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti sunmaktayız. Bizleri aramanız detaylı bilgi (0553 576 17 80 – 0536 505 37 03) almanız yeterli olacaktır…