Eşya Paketleme, Ambalajlama

Nakliye de en titiz hususlarından birisi eşya paketlemedir.

Eşya paketlemede kullanılacak malzeme ve eşyanın cinsine göre paketlenmesi hasarsız taşımanın ilk kuralıdır. Nakliyat olarak büyük parça eşyaların paketlenmesinde baloncuklu naylon adını verdiğimiz malzemeden kullanmaktayız. Hiçbir biçimde battaniye ile paketleme prosedürü uygulanmamaktadır.

Taşıma esnasında birçok paketleme, nakliye, eşyaların eve teslimi ve evde kolilerin açılması mobilyaların yerleştirilmesi, de-monte edilen mobilyaların yeniden monte edilmeleri özenli bir şekilde yapılmaktadır.

  • Vazo, porselen, tabak vb. eşyalar ilk önce beyaz kağıda sarılır. Daha sonra özel mukavva kutulara istiflenir.
  • Balonlu naylonlarla muhafaza edilen eşyalar bant yapıştırıcıyla sarmalanır.
  • Cam eşyalarınız son derece temiz beyaz cam kağıtları ile sarılmaktadır.
  • Mermer, büyük cam ve ayna için özel tahta kafes imalatı, antika eşyalar içinde özel bir paketleme yapılmaktadır.
  • Evinizde temizliğe en fazla önem verdiğiniz yatak, baza ve aynısı kirlenme riski oluşabilecek eşyalarınız ilk olarak streç film ile sarılır daha sonra yine kullanmış olduğumuz ve oldukça temiz olan baloncuklu naylonlarla paketlenir.
  • Giysilerin taşınmasında özel askılı giysi dolapları kullanılmaktadır.

Taşımacılık olarak siz müşterilerimizin eşyalarını kendi eşyamız gibi görerek maksimum özen ve minimum hata ile taşımalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

En ufak detaylarına kadar en kusursuz tarzda bilinçli, dikkatli, kaliteli bir biçimde günün şartlarına makul olarak nakliye işleriniz gerçekleştirilir. Biz sizin için gerekli olan her şeyi biliyor, yapılması gereken her şeyi uzun yıllardan beri en eksiksiz biçimde yapıyoruz.

Bir şeyler yazın!