Evden Eve Nakliyat

Er-taş Nakliyat & Ertaş Nakliyat İzmir en iyi nakliyat ve evden eve taşıma firması olarak sizlere günümüze kadar sunduğu kesintisiz ve kaliteli hizmetten yana gurur ve mutluluk duyar. Türkiye’nin hemen hemen tüm ile ve ilçelerine alanında uzman ekibi ve daima yenilenen teknolojiyi takip eden ekipmanlarıyla taşıma hizmetini kalitenin öncülüğünde sunmaktadır.

Özellikle İzmir ili ve ilçesinde taşıma konusunda göstermiş olduğumuz önem ve kalite anlayışımız nedeniyle İzmir de en çok tercih edilen evden eve nakliyat firması olmaktan gurur duymaktayız. Bu neticede İzmir’in en profesyonel nakliyat firması konumda da müşterilerimiz bizleri hem tercih etmekte hemde referans olarak sunmaktadırlar.

Evinizi taşırken düşünmenize gerek yok eşyalarınızı bize emanet edin, siz rahatınıza bakın. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile sürpriz sonlara hayır, diyoruz. Tüm işimizi profesyonel yaparken risklerin tümünü ortadan kaldırıyoruz.

Taşıma işlemlerinde en önemli unsurumuz müşteri memnuniyetidir. Onun için eşyalarınıza zarar gelmesini engelliyoruz. Tüm eşyalarınızı de-monte edip, öyle taşıyor. Taşıma sonrasında tekrar aynı şekilde kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Aynı zamanda eşyalarınızı paketliyor, sarıyoruz. Oluşabilecek zararların önüne geçmiş oluyoruz. Eşyalarınız personellerimiz tarafından özenli bir şekilde taşınıyor ve teslim ediliyor.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan ERTAŞ Nakliyat & Er-taş Nakliyat İzmir’in en iyi evden eve nakliyat firması olmanın haklı gururunu ve müşterilerinden aldığı övgü dolu mesajlar ile mutluluğunu hem işine yansıtıyor hemde memnuniyet için daha titiz çalışma ortamı sunuyor.

İzmir en iyi evden eve nakliyat firması ER-TAŞ NAKLİYAT / ERTAŞ NAKLİYAT olarak sizlere Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti sunmaktayız. Bizleri aramanız detaylı bilgi (0553 576 17 80 – 0536 505 37 03) almanız yeterli olacaktır…