Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Ertaş Nakliyat & Er-taş Nakliyat İzmir bölgesinde en iyi ve en profesyonel nakliyat firması olarak yılların deneyimi ve tecrübesini nakliyat ekibiyle sizlerin memnun olması için kesintisiz ve kaliteli hizmet vermektedir.

İzmir Asansörlü evden eve nakliyat hizmeti kat sayısının fazla olduğu ev, bina, ofis gibi alanlarda nakliyat eşyalarının taşınmasını kolaylaştırmak amacıyla kullanır. Diğer nakliyat firmaları gibi sınırlı sayıda elimizde asansörlü nakliyat aracı bulundurmuyor, tüm araçlarımızı hazır halde sizler için bekletiyoruz. Sadece yapmanız gereken taşıma öncesi bizlere belirtmeniz gerekmektedir.

İzmir genelinde tüm il ve ilçelerde Asansörlü Evden Eve Nakliyat hizmetini vermekteyiz. Şehir içi ve Şehir dışı için talebiniz doğrultusunda Asansörlü Evden Eve Taşıma işlemini gerçekleştirebilmekteyiz. Nakliyat araç garajımızda tüm taşımacılık alanlarında rahatlıkla kullanabileceğimiz araç ve son teknolojik taşıma ürünleri mevcuttur.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat araçlarımız hemen hemen 15.kata çıkabilmektedir. Saatlerce sürecek olan bir çalışmayı bir kaç saatte zarar görmeden ve hızlı bir şekilde bitirmek artık mümkün… Kaliteyi ucuz almak istemez misiniz? Çok paralar harcayıp, eşyalarınızın zarar görmesini ister miydiniz? Doğru tercihiniz asansörlü taşımacılık olmalıdır. Sizlere bu hizmet en uygun fiyatlarda sunmaktayız.

Asansörlü Taşımacılıkta neleri vadediyoruz;

  • Bina içlerinde çarpmadan dolayı oluşabilecek hasarların en aza hatta yok denecek kadar aşağılara indirgemek,
  • Asansörü olmayan yüksek kata sahip binalarda inip çıkma zamanından kısarak, taşımanın hızını arttırmak,
  • Asansörlü evden eve nakliyat araçlarının sağladığı teknolojik imkanı kullanarak zamandan tasarruf etmek,
  • Asansörlü evden eve nakliyat sayesinde taşımacılıkta oluşabilecek komşu kavgalarının önüne geçmek, bina sakinlerini rahatsız etmemek,
  • Bina içerisinde taşımacılık görevini yerine getiren personelin taşırken yaşadığı zorluğu ortadan kaldırmak,

gibi faydaları Asansörlü Evden Eve Taşımacılıkta bulabilir ve faydalanabilirsiniz.

Bir şeyler yazın!